Zevkinize göre Facebook… (Your Private Taste on Facebook…)

Yayınlandı: 12 Mart 2011 edessoysblog tarafından Teknoloji-Alışveriş (Technology-Shopping) içinde

 

Bu eklenti ile Facebook’un arka planını, renklerini değiştirin, ona yeni işlevler ekleyin…

Zevkinize göre Facebook!

Better Facebook ile Facebook‘unuzun görünümünü kendinize göre düzenleyebilir ve yeni işlevler ekleyebilirsiniz. Tanınan birçok tarayıcıda çalışan eklenti, gelişmiş gizlilik seçenekleriile Facebook‘un arka planını değiştirme olanağı sunuyor.
Better Facebook’u ilk yüklediğinizde ve profilinize gittiğinizde size yeni özellikler hakkında bazı bilgiler gösteriliyor.Renk ve menü çubuğu ayarlamaları: Eklenti sayesinde sayfanızda kullanılan renkleri ve sayfa düzenini kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Bir tema seçmeniz dahi mümkün. Arkadaşlarınızın resimlerine daha kolay bir şekilde yakınlaşmak da eklentinin işlevleri arasında. 

Gelişmiş filtreleme seçenekleri sayesinde mesaj yönetimini daha kolay bir hale getirmeniz mümkün. Eklenti, Facebook’un yan çubuğunu da tek tıklamayla genişletebiliyor ve oldukça kullanışlı bir hale getiriyor.

Better Facebook’un en son sürümünü yüklemek için bu sayfaya gidin ve kullandığınız tarayıcıyı seçin! Firefox, Chrome, Safari, Opera desteklenen tarayıcılar arasında.

*************************************************************************

Facebook, with the background of this plugin, change colors, add new functions to it …

Zevkinize göre Facebook!

Better to edit and customize the look of Facebook’unuzun with Facebook you can addnew functionality. Recognized many browser plug-in running, with advanced privacyoptions, offers the possibility to change the background of Facebook.
Better profile on Facebook and when you go to when you first install and showing yousome information about the new features. 

Color adjustments and the menu bar: the colors used on your page and the page layoutthanks to plug yourself set. Even possible to select a theme. Closer than your friends’ pictures in an easy way to add the functions.

Advanced filtering options to make it possible to more easily thanks to the management message. Extension, Facebook’s side bar, one-click also makesgenişletebiliyor and very useful.

Better to install the latest version of Facebook, go to this page and select the browser you use! Firefox, Chrome, Safari, Opera, among the supported browsers. (http://betterfacebook.net/)


Reklamlar

Yorumlar kapalı.