Laura Baresse/İlkbahar-Yaz 2011 [video]… Laura Baresse/Spring-Summer 2011 [video]…

Yayınlandı: 12 Mart 2011 edessoysblog tarafından Moda-Alışveriş (Fashion-Shopping) içinde

Laura Baresse 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonunu Beğenilere Sundu

İç giyimin yenilikçi markası Laura Baresse mor rengin hakim olduğu cazibe ve sevgi konseptini taşıyan İlkbahar-Yaz 2011 koleksiyonunu beğenilere sundu.

2011 İlkbahar-Yaz sezonuna cazibenin ve sevginin simgesi olan mor rengin ön planda olduğu bir koleksiyon ile giren Laura Baresse modellerinde cesur tasarımlar dikkat çekiyor.

 

İtalyan saten kumaşların kullanıldığı koleksiyonda mor rengin yanı sıra fuşya, gri ve yeşil tonları göze çarpıyor. Kullanılan özel aksesuarlarla ürünler günlük kullanıma da uygun hale getirildi.

 

Yeni koleksiyonunda yer alan ürünler, takım olarak 70 ile 85 TL arasında değişen fiyatlar ile seçkin iç giyim mağazalarından, Laura Baresse Shop’lardan ve www.laurabaresse.com sitesinden satın alınabiliyor.

 

Laura Baresse Mozaik Tekstil tarafından üretilen Laura Baresse zengin kolleksiyonu ve geniş ürün gamı ile Türkiye’de en çok tercih edilen kadın iç giyim markasıdır.

 

Türkiye genelinde en yaygın dağıtım ağına sahip marka olan Laura Baresse ürünleri Türkiye genelinde Laura Baresse Shop’lardan ve tüm seçkin iç giyim mağazalarından temin

 

Reklamlar

Yorumlar kapalı.