Lacoste Kış 2011… (Lacoste Winter 2011…)

Yayınlandı: 12 Mart 2011 edessoysblog tarafından Moda-Alışveriş (Fashion-Shopping) içinde

New York Moda Haftası’nda Lacoste, 2011′de nelerin moda olacağının ipuçlarını verdi.

Doğanın en güzel renkleri yine Lacoste ile bedenlerimizde yaşamaya devam ediyor. Markanın yaratıcı direktörü Christophe Lemaire, Sonbahar/Kış 2010 koleksiyonunda ikonik spor giyimin sınırlarını hayal gücünün ötesine taşıyor.

Koleksiyonun ilk bölümü natürel renklerin ağırlığı altında rahat ve sofistike bir şıklık sunuyor. Buradaki anahtar kelimeler ise, hacim ve normalden büyük oranlar.

Uzun ve bol tunikler, yünler, ilginç biçimli şapkalar, ponponlu kuşaklar ve kırmızının egemenliği koleksiyonun geri kalanında en göze çarpan detaylar. Özellikle renkleri bir arada ve kıyafetleri kat kat kullanmak ise, sezonun en önemli stili.


Ponponlu kuşakları, elbiselerde ve pantolonlarda bolca kullanacağız.


Tasarımıyla dikkat çeken şapkalar ise çok feminen…


Kırmızı koleksiyonda en öne çıkan renk…

*******************************************************************************

Lacoste gave tips on what fashion you will be in New York Fashion Week, in 2011, .

Lacoste’s most beautiful colors of nature still continues to live with our bodies.  Brand’s creative director Christophe Lemaire, Autumn / Winter 2010 collection of iconic sportsclothing is beyond the limits of imagination.

The first part of the collection offers comfortable and offersa sophisticated elegance , based on natural colors. The key words, the volume and larger than normal rates

And plenty of long tunics, wool, interesting-shaped hats, belts, and red ponponlu the rest of the sovereignty of the most striking details of the collection. Using a combination of colors and layers of clothing, especially the most important style of the season.

Cheerleader belts, dresses and trousers will use a lot.

Striking design, very feminine hats …


In collection, the most prominent color is RED …


Reklamlar

Yorumlar kapalı.