Efsaneye +18 damgası… (Legend Stamped as +18…)

Yayınlandı: 12 Mart 2011 edessoysblog tarafından Teknoloji-Alışveriş (Technology-Shopping) içinde
Efsaneye +18 damgası!

Kan, para, çıplak kadınlar ve fazlası… İşte bizi yıllardır bekleten oyunun sundukları…

Duke Nukem… Sanıyoruz bu isim birçoklarımız için çok şey ifade ediyor. Uzun yıllardır yapım aşamasında olan ve resmenher yıl bir daha ertelenen oyun, sektör içerisinde resmen bir şaka haline gelmişti.

Ancak geçen uzun zamanın ardından, Duke Nukem’in piyasaya çıkış tarihi kesinleşti ve oyuncular için geri sayım başladı. Oyun piyasaya çıkmaya hazırlana dursun; oyunları kullanıcı gruplarına göre sınıflayan ESRB herkesten önce davranarak kendisine birçok yasağı getirdi bile… Oyun, 18 yaş altı oyuncular için kesinlikle tavsiye edilmiyor. 

“18+” ibaresini taşıyacak olan oyunun en büyük sorunları;vahşet, kan, küfürlü dil kullanımı ve yetişkin tavırlarıolarak sıralanıyor.

Bütün bunlar bilindik oluşumlar ama oyun içerisindeki görüntüler fazlasıyla gerçekçi ve küçük yaştaki oyuncuların görmemesi gereken cinsten. Oyunun +18 ibaresi ile piyasaya sürülmesine neden olan tüm detaylar, haberimizin ikinci sayfasında…

Vahşet, striptiz, üstsüz kadınlar ve fazlası…

Örnek vermek gerekirse; oyun boyunca bolca silah kullanacağız fakat asıl dikkat çeken çıplak ellerimizle rakibimizi öldürebilmemiz. Oyunun bir sonraki bölümüne geçmek içinse neredeyse önümüze gelen her şeyi yıkmakla yükümlüyüz. Ne yazık ki Duke Nukem’in vahşeti bununla da kalmıyor; çünkü oyun içerisinde tıpkı yaratıklar gibikafeslere kapatılmış insanları istediğimiz gibi öldürebilecek, her yanımıza parçalarının saçılmasına sebep olabileceğiz.

Eski oyunun bir klasiği olan striptiz kulüpleri yeniden aramızda. Fakat grafikler başta olmak üzere; artık gözler önüne serilenler çok daha fazla detay var. Oyun boyunca üstsüz kadınlarla iletişim halinde olacağımız gibi, aynı zamanda da bazı görevlerde seks oyuncakları toplamak zorunda kalacağız.

Lisanın da fazlasıyla ağır olarak kullanılacağı Duke Nukem, şimdiden kendisini reklam etmeyi başardı. Eh zaten bu kadar geç kalmış bir oyundan da kendisini göze batıracak bir hareket bekliyorduk…

***************************************************************************

Efsaneye +18 damgası!

Blood, money, naked women, and more … Here they offer the game to hold us for years …

Duke Nukem … We think this name means a lot to birçoklarımız. Resmenher years in the making for many years and delayed the game again, in the formal sector had become a joke.

However, after a long time, Duke Nukem’in confirmed the release date and the countdown began for the players. The game let alone prepared to go on the market; classify games according to user groups to ban the ESRB has a lot to him before anyone else even if acting … The game certainly is not recommended for players under 18 years of age.
“18 +” on the big issues which will carry most of the game, violence, blood, and adult behavior in the use of abusive language are listed.

All these images in the game too realistic and well-known entities, but young players need to avoid sex. +18 Phrase of the game with all the details leading to the introduction, the second page of the news …

The ferocity, striptease, topless women, and more …

For example, in abundance throughout the game, but the actual use of weapons striking bare hands to kill competitors. For the game to the next section are committed to destroying almost everything in front of us. Unfortunately, the cruelty of the Duke Nukem’in however are not the only, because the creatures in the game, just like we want to kill people gibikafeslere closed, we can be caused by scattering pieces all around us.

Strip clubs with a classic old game between us again. However, especially in graphics, now reveal much more detail serilenler there. Throughout the game like we’ll be in touch with topless women at the same time we will have to collect some of the positions of sex toys.

Language is also too heavy to use as Duke Nukem, has already succeeded in his ad.Well he is already so late in a game waiting for a motion to dip them in the eye .

Reklamlar

Yorumlar kapalı.