Diesel Erkek Giyim Gömlek 2011… (Diesel Men’s Clothing Shirts 2011…)

Yayınlandı: 12 Mart 2011 edessoysblog tarafından Moda-Alışveriş (Fashion-Shopping) içinde

Geçen sezon erkekler ile ilgili trend’ler bahis ederken , gömlekleri ilk sıraya koymuştum keza öylede oldu  ; 2010 senesinde gömleklerden oldukça trend. özellikle kareli gömlekler bir çok markanın koleksiyonun da sıkça yer alıyordu.
2011 Moda trendleri dahilinde, erkekler için gömlekleri yine bir numaraya yerleştirebiliriz ve yine ekoseli gömlekler oldukça hit olacağa benziyor.
Gömleklerin giyim tarzı ile ilgili ayrıntıya girer isek ; gömleklerini bir r-shirt ile kombin ederseniz oldukça cool olursunuz ve bu gömleğin renginin genelde beyaz olmasın da fayda var .
Modayı takip eden beyler için Diesel erkek gömlek koleksiyonundan çok şık modeller seçtim. Bu sezon Diesel mağazalarına uğradığınızda aşağıda seçmiş olduğum gömlekleri ve daha fazlasını satın alabilirsiniz. Diesel gömlek modelleri tercihinize göre 95€ ile 180€ arasında değişiyor.

***************************************************************************

Trend could be related to the betting men last season, while the liners also the firstplace was so laid, very trendy shirts in 2010. plaid shirts, especially frequently took place in a multi-brand collection.

Fashion trends in 2011, may place a number of men’s shirts again and plaid shirtsrather to be a hit again.

If we are into detail about the style of dress shirts, shirts combined with a heavy-shirts if you’re pretty cool and the color is usually white or not, this shirt also has benefits.

Diesel men’s shirt collection for fashion-conscious guys chose a very fashionable.Diesel stores chose this season that I’ve been following you can buy shirts, and more.Diesel shirt of your choice models vary between € 95 and € 180.


Reklamlar

Yorumlar kapalı.