2011 T-Shirt Modelleri ve Replay Erkek… (2011 T-Shirt Models and Replay Men…)

Yayınlandı: 12 Mart 2011 edessoysblog tarafından Moda-Alışveriş (Fashion-Shopping) içinde

İtalyan hazır giyim markası Replay tarzı ile fark yaratan markalardan bir tanesi . Koleksiyonları ile kendine özgü çizgisini en iyi şekilde belirlemeye çalışan Replay , kendi müşteri profilinde kendisi oluşturuyor. Replay ve benzeri markaları tercih edenler moda’yo takip etmek zorunda değilller zaten bu tip markalar moda’ya aykırı koleksiyonları ile daha fazla dikkat çekerler .

2011 İlkbahar yaz sezonu henüz yaklaşmadı bile ama markalar 2011 t-shirt koleksiyonlarının bir kısmını satışa sundu . Replay 2011 erkek t-shirt modelleri genel baskılı t-shirt modellerinin ağırlıkda olduğu bir koleksiyonu oluşturuyor. Relpay t-shirt fiyatları  ; 30€ ile 70€ arasında değişiyor.

**********************************************************************************

Ready to make a difference with the style of Italian clothing brand Replay is one of thebrands.

Collections in the best way to determine the line of its own employees withReplay, is itself its own customer profile. Those who prefer brands like Replay andhave to follow moda’yo değilller already contrary to the collections of this type withbrands moda’ya draw more attention.

2011 Spring-Summer season has not come yet, even the t-shirt collection, but some of the brands offered for sale. Replay of 2011 models, male t-shirts printedt-shirts is a collection of models is ağırlıkda. Relpay t-shirt prices, range from € 30 to € 70.


Reklamlar

Yorumlar kapalı.