We Dare(En Seksi Oyun)/PS3 & WII… (We Dare(The Sexiest Game)/PS3 & WII…)

Yayınlandı: 11 Mart 2011 edessoysblog tarafından Teknoloji-Alışveriş (Technology-Shopping) içinde

SEKSİ OYUN HAFTAYA TÜRKiYE’DE

SEKSİ OYUN HAFTAYA TÜRKiYE’DE

Yok böyle oyun! Daha satışa çıkmadan sansasyon yaratan seksi konsol oyunu ‘We Dare’e yalnızca 12 yaş tavsiye sınırı getirilmesi, İngiltere’de oyunun satışını askıya aldırttı

* Ubısoft’un yarattığı ‘We Dare’in (Cesaret Ediyoruz) satışı, tepkiler yüzünden ertelendi. Aile konsolu diye bilinen Wii ve PS3 için tasarlanan oyun, ‘modern şişe çevirmece’ diye tanımlanabilir. ‘We Dare’, flörtöz şekilde striptiz, popoya şaplak gibi çeşitli seksi eylemlerle oynanıyor.
* CADDE’ye konuşan ithalatçı Tiglon’un Oyun Müdürü Sercan Sülün, ‘We Dare’in 18 Mart’ta   Türkiye’de raflardaki yerini alacağını duyurdu.
*YARATICILARININ DA ‘müstehcen’ diye tanımladığı    oyunun reklam kampanyasında “Seksi, görülmedik bir parti oyunu” sözü dikkat çekiyor. Devamında, “Partiye ne kadar çok arkadaş davet ederseniz, o kadar çok zevk alırsınız” ifadesi yer alıyor.
* Filmde, Wii’nin kontrolörlerini arkalarına yerleştirip, birbirlerinin popolarına şaplak atan karakterler görülüyor. Oyunun ABD’deki satışı da geçen hafta iptal edilmişti.

İŞTE O OYUN:

 

****************************************************************

No such game! It created a sensation going on sale in the console game sexy ‘WeContracting Entity recommended limit is only 12 years brought the UK to suspendsales of the game aldırttı

* created by Ubisoft’s’ We Contracting Entity (Courage Do We) for sale, because of the delayed response. Designed for the Wii and the PS3 game console known as theFamily, ‘a modern bottle çevirmece’ he described. ‘We Dare’, flirtatious mannerstriptease, ass spanking, such as playing various sex acts.
* Street-speaking importer Tiglon’un Sercan Pheasant Game Manager, ‘WeContracting Entity on March 18 announced that Turkey would take place on the shelves.
* DA creators ‘obscene’ advertising campaign of the game he described as “sexy,unusual in a party game, “he points out. Subsequently, “The more friends you invite to the party, the more pleasure you receive the” statement is placed.
* In the film, placing the Wii controllers behind them, beating each other’s charactersseems to smack popolarına. The game was canceled last week in the U.S. for sale.

 

THAT GAME:


Reklamlar

Yorumlar kapalı.