”KAYIT DIŞI ROMEO & JULIET’ 2 Perde/Komedi…

Yayınlandı: 06 Mart 2011 edessoysblog tarafından Tiyatro (Theatre) içinde

Zaman
13 Mart Pazar · 21:00 – 23:00
Yer
OLD CITY COMEDY CLUB
Turnacıbaşı Sk. No:1/C Beyoğlu | İstanbul Rezervasyon: (0 212) 244 28 96 – 244 26 67. İstiklal Caddesi üzerinde Galatasaray Lisesi’ne gelmeden sağda Halkbank var. Heh işte onun tam karşısı Hala Mantı’nın üstü işte yaa daha ne diyim!
Gülmeye hazır olun… ”KAYIT DIŞI OYUNCULAR” ilk oyunları ile sahnede :
KAYIT DIŞI ROMEO JULIET”.. 

Genel Sanat yönetmeni…Mehmet ESEN
Yazan……………………..Yerkan KAHRAMAN
Yöneten……………………Öner ATEŞ

2010 yılında kurulan Kayıt Dışı Oyuncular, William Shakespeare’in klasiklerinden biri olan Romeo&Juliet’te gördüğümüz büyük aşkın bilinmeyen hikayesini günümüz mizah anlayışı ve türkleştirilmiş yönleri ile komedi kulüp atmosferinde sahneye taşıyor.

Oyun, bar komedisi olarak sahnelenmesinden dolayı seyirciyle iletişimini sürekli sıcak tutmakta ve zaman zaman seyirciyle interaktif ilişki kurmaktadır. Ayrıca seyirci açısından da bir yandan içkisini yudumlayıp diğer yandan şovu izlemenin keyfi bambaşka olmaktadır.

Hikaye şöyle başlar: Rosaline’den ayrılan bahtsız aşık Romeo’nun imdadına emmoğlusu, Dudullu Dükü Benvelio yetişir. İlk iş olarak aşk acısı çeken aşık oğlan Romeo’nun kafasını dağıtmak için Benvelio’nun facebooktan aldığı etkinlik daveti ile can düşmanları Kabulet’lerin balosuna gitmeye karar verirler. Baloda karşılaşan Romeo ve Juliet birbirine aşık olur… Ancak iki düşman ailenin fertlerinin bir araya gelmesi kolay olmayacak ve komedi adım adım yükselecektir…

Kayıt Dışı Oyuncular;

Seçkin ÖZDEMİR
Sıla ÇETİNDAĞ
Öner ATEŞ
Serkan ATAR
Neslihan AYDIN
Barış AKKOYUN
Seher IRMAK

Reklamlar

Yorumlar kapalı.