Sneaker Freak…

Yayınlandı: 05 Mart 2011 edessoysblog tarafından Moda-Alışveriş (Fashion-Shopping) içinde
Arkadaşlar,
Günün butiği, henüz yeni açılan ve Türkiye de henüz yaygın olmayan bir giğimde bulunan Can Soylu’nun Galata da açtığı Lastik Pabuc isimli mekanı şiddetle tavsiye ediyorum. Geçenlerde önünden geçip camekana yapıştığım bu yere bugün gittim.

Spor ayakkabı delileri için vazgeçilmez bir yer olacak bu dükkanda Alife gibi, Creative Recreation gibi spor ayakkabı meraklılarının iyi bildiği, kült markalar da satılıyor. Bir de tabii ünlü tasarımcıların elinden çıkma modeller var.
Boğazlı ve kapitone Marc Jacobs’lar, Balenciaga’lar, süet-deri Givenchy’ler arıyorsanız, veya spor ayakkabının en pahalısı benim olsun diyorsanız Kris Van Assche’lerinizi bulacağınız adres, yine burası.
Mağazada kadınlara yönelik modeller de var bu arada.
Nike’ın çeşitli modelllerinin yanı sıra Superga’lar, farklı modelleriyle Melissa’lar ve Marc Jacobs’ın yağmur botları (125 TL) mesela…

Lastik Pabuç’ta yine Marc Jacobs tişörtler, çantalar, Casio ve G-shock’ın bu aralar sokak modası bloglarında sık görülen modelleri, güneş gözlükleri de mevcut.

Gelecekte önemli bir alışveriş noktalarından biri olacak bu mekanın şimdiden müdavimi olmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Lastik Pabuç
(0212) 293 79 23
Bereketzade Mahallesi Camekan Sokak No.4H, Kuledibi / Galata

**********************************************************************************

Friends,

Today’s boutiques, yet still not common in Turkey, the newly opened and located in a giğimde Campbell Noble opened in Galata Lastik Pabuc(Rubber Shoe) now I would strongly recommend the place. Recently I went right out the camekana yapıştığım to this place today.

Sports shoes in this store will be an indispensable place for freaks like Alif, such as Creative Recreation sneaker geeks know well, cult brands are sold. Of course I also have models out of the hands of famous designers.
Turtlenecks and quilted Marc Jacobs’lar, Balenciaga’lar, Givenchy suede-leather looking, or I should say the most expensive sports shoes Kris Van Assche’lerinizi you will find the address, however, it is here.
There are models for women merchants in the meantime.

For example; Nike, as well as various modelllerinin Superga’lar, Melissa’lar different models, and rain boots, Marc Jacobs (79 USD / 56 Euro),  … In Lastik Pabuç (Rubber Shoe) ; Marc Jacobs  t-shirts, bags, Casio and G-street fashion blogs shock’ın common models these days, sunglasses are also available. 

In the future this will be one of the important points of a shopping space already I strongly advise you to be regulars.

Lastik Pabuc (Rubber Shoe)
+90(212) 293 79 23
Bereketzade Mahallesi Camekan Sokak No.4H, Kuledibi / Galata / Istanbul / Turkiye

Reklamlar

Yorumlar kapalı.